KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062172
nr 1306 2172
Kid Kumlin
(1934-2020), Sverige
Akvarell, Kid Kumlin (f. 1934), Sverige. Landskap. Signerad. Motivet: 26x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:33:38
9/2 16:33:29
10/2 20:21:09
Kid Kumlin
Läs mer om Kid Kumlin