ART / Lithographs / Silkscreen 11796275
nr 1179 6275
SILKSCREEN
Mats Persson. Signed, numbered 102/150, sheet: 38x38 cm,
Mats Persson. Signerad, numrerad 102/150, bladets mått: 38x38 cm
SEK 150
Monday April 23 2018
at 19:00:40
21/4 14:12:17
100 kr
22/4 10:11:25