KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534130
nr 1453 4130
Nils Forsberg
(1921-1994), Sverige
Oljemålning, Nils Forsberg (f. 1921), Sverige. Vattendrag. Signerad, "Vår". Olja på pannå,
23x32, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Nils Forsberg, svensk bildkonstnär född 1921, död 1994.
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:35:50