KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808018
nr 1480 8018
signerad O Palmér. Marinmotiv. Olja på duk, 45x65 cm. Ramens yttermått 54x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:59:41
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr