KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 16065136
nr 1606 5136
Fotografi
Roland Schröder. "Återvändsgata. Rivningen av Klara". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, ca 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:14:30
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Fotografi
nr 1606 5136
Fotografi
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 18 mars 2024 |