ART / Misc. paintings / Giclée 14676063
nr 1467 6063
GICLÉE
David Wiberg. "Landskap". Signed, numbered 45/50. Giclee fine art. Image dimensions: 51X55 cm. Sheet: 59X61 cm, unframed,
David Wiberg. "Landskap". Signerad, numrerad 45/50. Giclee fine art. Bildmått: 51X55 cm. Bladets mått: 59X61 cm, oramat löst blad
SEK 100
Monday May 16 2022
at 20:57:09
16/5 20:52:09