GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med lock 14676488
nr 1467 6488
Skål med lock
Kina, Sent 1800-tal. Höjd: 13, diameter: 14 cm
Kondition: invändiga nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:44:29
11/5 17:52:55
100 kr
16/5 18:10:34