KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8203437
nr 820 3437
Träsnitt
Triptyk, Nobukazu, 37x71
Kondition: fuktskador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2013
kl 18:48:02
600 kr
600 kr