MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 11536582
nr 1153 6582
Fåtöljer
ett par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:52:59
200 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr