KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229130
nr 1622 9130
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad a tergo 2022, efter R Fiorentino. Olja på duk, 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 33x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:50:43
350 kr
400 kr