KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409245
nr 1240 9245
Akvarell
Henry Charles Fox (1855-1929), Signerad HC Fox, 1882, Landskap. Motivet: 37x27
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:24:12
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr