![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6503228
*
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2010
kl 17:30:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 21:07:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32
-
6179 Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, lito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:21
*
Gravyr
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/8 21:07:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32 -
6179 Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, lito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:21