ART / Lithographs / Litograph in colors 8271260
nr 827 1260
Eva Bergenwall
(f. 1962), Sverige
Eva Bergenwall, 34/250, Klockerskan, subject size: 49x40,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Eva Bergenwall, 34/250, Klockerskan, motivets mått: 49x40
Eva Bergenwall, Swedish painter, born 1962.
800
SEK 700
Monday May 20 2013
at 20:34:02
300 kr
600 kr
400 kr
600 kr