KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6122915
nr 612 2915
Etsning
Axel Tallberg (I860-1928), Engelskt Slott. Sign. 63x49
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:29:24
30/11 16:17:35
Signe Persson-Melin (f. 1925)