KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13682024
nr 1368 2024
1700-tal, Landskap med vandrande sällskap. Ej signerad. Olja på duk, 62x88 cm
Kondition: fernissa, smärre hårsprickor
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 14 december 2020
kl 14:34:55
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska