KONST / Litografier / Färglitografi 8369168
nr 836 9168
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Peter Freudenthal (f. 1938), 1979, onumrerad, motivets mått: 25x19
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2013
kl 20:12:09
12/7 21:47:00
12/7 21:54:06
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal