KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598548
nr 1459 8548
Ole Jensen
(1924-1977), Danmark
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -60. Olja på duk, 49x88 cm, yttermått inklusive ram: 55x96 cm
Ole Jensen, dansk målare född 1924, död 1977.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:09:50
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr