KONST / Litografier / Färglitografi 15763210
nr 1576 3210
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 126/150 cm, yttermått inklusive ram: 58x41 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:39:33
150 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig