KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografisk bild 16427009

nr 1642 7009

Brutus Östling

(f. 1958), Sverige

"Pärlugglor". Signerad, numrerad 20/50. Fotografisk bild. Bildmått: 40x55 cm, oramat löst blad

Brutus Östling, svensk fotograf och författare född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:27:55

16/9 19:08:04 1      Vinnande bud

Brutus Östling

Läs mer om Brutus Östling