ART / Frames / Frame 10526001
nr 1052 6001
FRAME
gilt, 19th century, inside measurements: 67x72,
förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 67x72
Condition: skadad
1500
SEK 3400
Monday August 29 2016
at 19:05:52
2.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
3.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Robot)
3.200 kr
3.200 kr (Robot)