KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14676323
nr 1467 6323
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Signerad, fåglar. Akvarell, bildmått: 37x42cm, yttermått inklusive ram: 54x58cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:01:33
16/5 14:48:37