ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12411028
nr 1241 1028
Gustaviansk stil, sent 1800-tal, 77x85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:02:33
18/3 17:43:42
Den Gustavianska stilen