KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11543394
nr 1154 3394
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, 1974, Stockholms slott, 360-upplaga, motivet: 32x44
Kondition: fuktskador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:11:11
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén