KONST / Litografier / Färglitografi 14409413
nr 1440 9413
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, "Hibiscus". Signerad, numrerad 2/250, daterad 2000, yttermått inklusive ram: 49x46 cm
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:57:18
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson