WATCHES & CLOCKS / Misc clocks / Pocket watch 14346281
nr 1434 6281
POCKET WATCH
4 pcs, wear, damages.
4 st
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday November 29 2021
at 20:37:29
200 kr
350 kr
POCKET WATCH
Condition: slitage, skador
nr 1434 6281
POCKET WATCH
4 pcs, wear, damages.
4 st
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 400 |
Monday November 29 2021 |