MÖBLER / Bord / Slagbord 5911692
nr 591 1692
Slagbord
1800-tal, längd. 103, djup. 50, höjd. 80
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:20:54
27/7 19:00:04