KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7198148
nr 719 8148
På pannå, Interiör, 38x28
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:07:21
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr