KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14609577
nr 1460 9577
Ernst Neizvestny
(1926-2016), Ryssland
Man med tre masker. Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 64x54 cm
Ernst Neizvestny, rysk-amerikansk konstnär född 1926, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:23:05
1.100 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
Ernst Neizvestny
Läs mer om Ernst Neizvestny