KONST / Litografier / Färglitografi 16034046
nr 1603 4046
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Folkhav. Signerad, numrerad 107/300, oramad. Färglitografi. Bladets mått: 40x61 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:55:26
4/3 18:13:08