KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259035
nr 1625 9035
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, familjeporträtt. Akvarell, bildmått: 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:58:46