KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15652019
nr 1565 2019
Pastell
Gösta Larson, Södermalm i Stockholm. Signerad och daterad -87. Bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:04:53
19/9 21:54:57
100 kr
20/9 09:07:55
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm