ART / Oil paintings / Oil painting 12409441
nr 1240 9441
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Rastande sällskap. Oil on canvas, 20x24,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Rastande sällskap. Olja på duk, 20x24
SEK 250
Monday Mars 11 2019
at 18:41:57
100 kr
200 kr