ART / Oil paintings / Oil painting 13535028
nr 1353 5028
OIL PAINTING
Göran Nilsson. Signed, Mexikanskt landskap. Oil on canvas, 36x59,
Göran Nilsson, Signerad, Mexikanskt landskap. Olja på duk, 36x59 cm
600
SEK 100
Monday October 12 2020
at 19:23:23
5/10 17:40:03