nr 530 4074
Golvur
Lenght: ()
Furu, höjd: 200 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Estimate: |
300 |
Sold: |
SEK 800 |
Monday June 16 2008 at 17:51:52
Time |
Bidder |
Bid |
550 kr
600 kr
750 kr