KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14401027
nr 1440 1027
Kopparstick
Jan Harmensz Muller (1571–1628). Porträtt av Hendrick Goltzius. Ej signerad. Bladets mått: 48x36cm, yttermått inklusive ram: 68x55cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:48:54
20/12 19:43:54