MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Basfiol 13658688
nr 1365 8688
Basfiol
height: 191cm, wear, damages.
höjd: 191cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 3200
Monday December 7 2020
at 19:20:28
2.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
3.000 kr
Basfiol
Condition: slitage, skador
nr 1365 8688
Basfiol
height: 191cm, wear, damages.
höjd: 191cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 3200 |
Monday December 7 2020 |