KONST / Litografier / Litografi 8011205
nr 801 1205
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), HC-upplaga, signerad, bladets mått: 50x70
Kondition: oramad
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:29:49
150 kr
300 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér