UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 13636409
nr 1363 6409
Golvur
England, 1800-tal. Höjd: 215, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:22:08
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Golvur
Kondition: slitage, skador
nr 1363 6409
Golvur
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 30 november 2020 |