KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15207232
nr 1520 7232
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Signerad. Bladets mått: 50x35 cm, oramad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:48:32
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan