KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896046
nr 1489 6046
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, "Grön vårvinteris. Halland". Signerad, daterad 1987. Olja på duk, 91x73 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
7/9 16:22:07
100 kr
12/9 17:51:59