GLASS & CERAMICS / Glass / Vaser 5133214
nr 513 3214
Vaser
Lenght: ()
1 par, bemålat glas, 1800-tal, höjd: 37 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday Mars 10 2008
at 16:51:37
150 kr
200 kr