KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207276
nr 1520 7276
1800-tal, Månsken, ej signerad. Olja på duk, 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 36x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:28:11
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
6
400 kr
450 kr
7
500 kr
8
800 kr
9
800 kr
8
800 kr (Budbetjänt)
10
900 kr
9
1.000 kr
8