KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8873290
nr 887 3290
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad. , Porträtt, 61x50
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:53:30
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr