KONST / Litografier / Grafiskt blad 16162075
nr 1616 2075
Grafiskt blad
Pablo Picasso (efter). "Toros Toreros", Cercle D art, Paris 1964, Frankrike. Ej signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 64,5x49,5 ca
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:56:46
29/4 19:51:38