KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034162
nr 1603 4162
Sven Holm
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, "Den vita gården". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 26x34 cm
Sven Holm, svensk målare och tecknare född 1934.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:17:48
4/3 16:56:10