LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 5431482
nr 543 1482
CANDLESTICKS
Lenght: ()
2 par Silver, höjd: 7-9 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 650
Monday September 29 2008
at 16:25:45
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr