KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124116
nr 1512 4116
Oljemålningar
2 st, B V Rehnberg. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x57-40x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:59:54
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr