KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14039458
nr 1403 9458
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus, Signerad. Olja på pannå, 45x54, yttermått inklusive ram: 67x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:57:05
14/6 18:48:34
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt