KONST / Litografier / Färglitografi 15018007
nr 1501 8007
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 109/275, Tupp. Färglitografi, bildmått: 53x35 cm, yttermått inklusive ram: 72x52
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:06:25
100 kr
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin