KONST / Litografier / Litografi 8358454
nr 835 8454
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Litografi, Jan Lundquist (f. 1935), Gamla stan, 61/290, signerad, motivets mått, 42x57
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2013
kl 19:51:12
100 kr
150 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist